Поліно-трубочист HANSA 1,1 кг

Бренд: HANSA
Номер: han1-1
680грн
В наявності

Засіб HANSA 1,1 кг для хімічного очищення димарів від сажі. Поліно-трубочист Hansa 1.1 кг призначений для очищення труб котлів, печей, камінів.

ОПТОВІ ЦІНИ:

2 шт. -340 грн.
3 шт. - 330 грн.
Вага 1,1 кг
Гарантія 12 міс
Опис

Очищувач димоходу HANSA є сумішшю спеціальних кристалів, які працюють як каталізатор і перетворює сажу деревини в горючі гази, інша частина – виділяє гази за високої температури, які потім вступають у реакцію зі смолистими відкладами, руйнуючи їхню структуру. Все це призводить до випаровування вологи, яка є основним компонентом, що забезпечує твердість нальоту. Як наслідок, сажа стає сушішою і тендітнішою, обсипається, руйнується і згоряє.

ІНСТРУКЦІЯ ЗАСТОСУВАННЯ:
Використовується кожні 30 днів. Дістаньте з коробки поліно-трубочистий, розгортати паперову упаковку не потрібно. Покладіть поліно в гарячу топку і підпаліть обидва кінці упаковки, залиште горіти.

ПРИЗНАЧЕННЯ:

  • Для обігрівальних котлів
  • Для камінів відкритого типу
  • Для цегляних та металевих димохідних труб
  • Для печей, плит
  • Для печей
  • Для камінів закритого типу

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС:

Бо ми готові запропонувати Вам купити HANSA поліно-трубочист за найкращою ціною, і це у нас в компанії TEPLOCITY. Ви можете замовити адресну доставку або доставку в Одесу, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Полтаву, Кременчук, Чернівці та інші міста України. Доставка кур'єром по Києву протягом 1-2 годин.

Характеристики
Країна
Литва
Вага
1,1 кг
Гарантія
12 міс
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід