Гідроакумулятори для води

Знайдено: 1 - 14 серед 137 товарів
3 544грн
3 400грн
3 362грн
8 480грн
7 302грн
2 977грн
1 532грн
2 462грн
990грн
13 721грн
1 790грн
725грн
1 186грн
2 280грн
2 260грн

Гидроаккумулятор Zilmet

Гідроакумулятор для води Зілмет в Україні

Гідроакумулюючий бак Zilmet призначений для підтримки стабільного тиску у водопостачальній системі, для виключення повторних запусків насосного обладнання, для компенсації гідроударів при включенні крана води, для створення резерву води, на випадок відключення електрики. Гідроакумулятор Imera для води на 24 - 100 л є сталевою або з нержавіючої сталі горизонтальний бачок, найчастіше на ніжках і з платформою для кріплення насоса. Баки для води Aquasystem, починаючи від 50 – 1000 л йдуть у вертикальному виконанні. Також при підборі гідрофора варто пам'ятати і про те, що вони бувають зі змінною грушею, і не зі змінною мембраною.

Принцип роботи гідроакумулятора Global Water Solutions

В гідроакумулятор Global Water Solutions закачане повітря під тиском в 1,5-2,5 бара. Всередині бака знаходитися гумова мембрана, в яку через фланец поступає вода, яка виштовхується самим повітрям, який окружає грушу. Тиск повітря в гідроакумуляторі GWS Pressure Wave підвищується до спрацьовування реле тиску та відключення насоса. Слід пам'ятати, що в робочому стані в баці завжди знаходиться повітря і вода, які розділені між собою резиновою мембраною. З роками правильної експлуатації бачка, тиск повітря починає падати, тому слід протягом року підкачувати повітря в бак через ніпель до заданих значень производителя. Гідрофор ніколи не заповнюється водою на 100%, в бачку об’ємом 100 літрів знаходиться десь близько 40 літрів води. Області і сфери використання гідроакумулюючих баків Speroni для води: в побуті, для підтримання стабільного тиску в системі; для створення запасу води на випадок, якщо відключили струм; в промислових і сільськогосподарських цілях. Гідроакумулятори для води є горизонтальними і вертикальними, відповідним і таким їх тип монтажу. Для об’ємів від 19 до 80 літрів рекомендують використовувати горизонтальні баки. Якщо ж об’єм Вашого бака від 50 і вище, то в такому випадку можна використовувати вертикальні.

Мембрани груші баків:

  • Бутил;
  • EPDM;
  • Харчова гума;
  • Каучук;
  • Бутилкаучук;
  • Технічна гума

Чому саме ми?

На сайті Teplocity ви можете купити гідроакумулятори в Києві та всі необхідні комплектуючі для гідроакумулюючих баків, а також запчастини для гідроакумуляторів (груші, фланці), за гарною ціною та необхідним асортиментом. Ми допоможемо Вам у виборі, проконсультуємо і підберемо для Вас оптимальний варіант, за співвідношенням: ціна/якість.