Вібраційні насоси, соленоїдні помпи

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів
540грн
520грн
540грн
560грн
793грн
796грн
795грн

Вибрационные насосы Ulka CemeВібраційні насоси Ulka

Соленоїдні насоси для кофемашин, пароконвектоматів, вендингового обладнання, пилососів, парових прасок, систем охолодження, парових установок, медичного обладнання, кондиціонерів, промислового обладнання. Ми підтримуємо всі найпопулярніші методи оплати. Придбати товар можуть як фізичні, і юридичні особи. Також є оперативна доставка по Києву та доставка по всій Україні. 

Соленоїдні помпи Ceme

Вібраційні помпи Ulka до кавомашин, вендінгового обладнання, пилососів, парових прасок, пароконвектоматів, систем охолодження, парових установок, медичного обладнання, кондиціонерів, парових прасок, та іншого технологічного промислового обладнання. Усі вироби виготовлені в Італії. 

Чому саме ми?

Тому що ми готові запропонувати вам унікальні умови роботи та індивідуальний підхід. Соленоїдний насос Ulka за найкращою ціною в Києві. Також в наявності є хімічний засіб СВОД, для очищення кофемашин від накипу. Компанія Теплосіті пропонує вам купити вібраційний насос Ceme зі складу у Києві. Забрати помпу можна в день оплати, з точок самовивезення у Києві. Також ми здійснюємо надсилання замовлень по всій Україні. Для доставки по Києву можна замовити кур'єрську службу, яка привезе ваше замовлення протягом двох годин