Обладнання для видалення накипу в теплообмінниках

Знайдено: 1 - 14 серед 16 товарів

Обладнання для промивання теплообмінників та опалювальних систем  

Всі ми стикалися з тим, що газовий котел увімкнений, і начебто температура задана потрібна, а в будинку все одно холодно. Все це через тепловтрати, або несправності самого обладнання. Якщо проблему з самим котлом виключимо, то тоді варто задуматися про те, що швидше за все у вашій опалювальній системі утворився накип. Тоді постає питання: чим видалити накип? або чим промити казан? Яке обладнання для видалення накипу вибрати? Як прочистити систему опалення?

Діагностика та очищення систем опалення, залежно від багатьох факторів, повинні проводитися в середньому раз на рік. Ця процедура проводиться за допомогою спеціалізованого обладнання для видалення накипу. Найвідоміші промивні насоси представлені в компанії Teplocity, для вашої зручності ви можете замовити зворотній дзвінок, і ми вам передзвонимо. Крім самих насосів для промивання, ви також зможете знайти комплектуючі, фільтри та хімію від накипу, та всілякі хімічні реагенти від накипу.  

Сфера застосування обладнання для промивання:

  • Промивання побутових систем опалення;
  • Чищення теплообмінника газової колонки;
  • Чищення теплообмінника двоконтурного котла;
  • Промивання Тена в бойлері;
  • Промивання теплових мереж;
  • Обслуговування теплових пунктів;
  • Очищення пластинчастих теплообмінників;
  • Очищення паяних теплообмінників;
  • Чищення мідних теплообмінників;

Яку модель бустера обрати? 

Найпопулярніші апарати для видалення накипу в системі опалення на сьогоднішній день це бустер Aquamax Evolution 10, ця модель ідеально підходить для невеликих настінних та підлогових котлів, а також невеликих опалювальних систем, які найчастіше використовуються у побуті. Дана модель насоса стала такою популярною серед сервісних служб завдяки своїм компактним розмірам і зручному ковпаку під який ховаються приєднувальні шланги.  

Наступна модель Aquamax Promax 20 це потужніший апарат, без ковпака. І це другий за популярністю серед сервісних центрів в Україні.

Також на українському ринку представлені і потужніші установки: Aquamax Promax 30, Aquamax Evolution 40. Завдяки цим моделям з'явилася можливість промивати опалювальні системи великого об'єму, без перекриття по секціях, як це можна зробити з бустерами меншої потужності.  

Чому саме ми?

Тому що готові запропонувати вам унікальні умови роботи та індивідуальний підхід. Промивні насоси для видалення накипу вимагають мінімальних витрат та знань для отримання добрих результатів очищення. Компанія Теплосіті пропонує вам купити обладнання для промивання теплообмінників в Україні. Також ми здійснюємо відправлення до Одеси, Дніпропетровська, Львова, Харкова, Полтави, Кременчука, Чернівців та інших міст України. Для доставки по Києву можна замовити кур'єрську службу, яка привезе ваше замовлення протягом двох годин