Розширювальні баки до систем опалення, котлів

Знайдено: 1 - 14 серед 33 товари

Розширювальні баки до систем опалення Zilmet Cal Pro

Розширювальний бак призначений для систем із замкнутим контуром опалення, оскільки вода збільшується в обсязі, коли нагрівається, і зменшується в об'ємі, коли вода охолоджується. Тому для компенсації тиску в теплоносії потрібно використовувати розширювальний бак в системі опалення. Розширювальний бак котла слід використовувати для захисту від гідравлічних ударів, що виникають при роботі циркуляційного насоса.

Конструкція та принцип роботи розширювального бака GWS Heat Wave 

Конструктивно мембранні розширювальні баки є металевою герметичною ємністю, що має різноманітні форми. Бак усередині розділений мембраною з гуми (груша), що дозволяє йому компенсувати надлишковий тиск у системі опалення. Бак розширювальний має штуцер з боку простору з теплоносієм для приєднання до мережі, а зі зворотного боку розташований ніпель, для вимірювання та зміни тиску повітря.  

Чому саме ми?

Якщо Ви шукайте доступні ціни та хорошу якість, то варто знати, що розширювальні баки для опалення, представлені в нашому магазині, виготовлений в Італії та Китаї. У компанії Teplocity, Ви можете проконсультуватися та купити розширювальний бак, який Вам підійде. Також можна оформити доставку баків для опалення в регіони та по всій території України. Зверніть увагу: що у нас є доставка по Києву, при замовленні кілька одиниць товару ви можете розраховувати на додаткові, дуже істотні знижки.