Труба Valrom PE80 PN10

Бренд: VALROM
Номер: val25
48грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Напірні труби з поліетилену типу Valrom ПЕ100 та VALROM ПЕ80 виготовляються діаметрами від 20 - 50мм для водопроводів, але також можуть використовуватися і для напірної каналізації та для промислових технологічних трубопроводів, транспортують рідкі та газоподібні речовини, до яких поліетилен хімічно стійкий. Труби поліетиленові діаметром 20-50мм виробляють у бухтах. Термін служби поліетиленових трубопроводів 50-100 років. Ціни за 1 метр (бухта 200 м) поліетиленові труби Valrom:

 • ПЕ труба Valrom 25x2 мм - 13 грн (2600 грн/бухта - 200 м)
 • ПЕ труба Valrom 32x2 мм - 18 грн  (3600грн/бухта - 200 м)
 • ПЕ руба Valrom 40x2,4 мм - 27 грн  (2700грн/бухта - 100 м)
Опис

Поліетилен є дуже цікавою альтернативою традиційним матеріалам для труб - чавуну, сталі або цементу - з низки технічних чи економічних причин. Широке поширення та технічний розвиток поліетиленових труб VALROM пояснюються особливими характеристиками матеріалу.

 • Стирання. Поліетиленові труби Valrom мають більш високу стійкість до стирання порівняно зі сталлю та цементом; ця властивість забезпечує можливість його використання для перекачування води з вмістом твердих частинок (шлам, розчин) та для драгування піску та щебеню.
 • Гнучкість. Підвищена гнучкість поліетиленових труб Valrom та здатність повернення до вихідної форми після деформації дозволяють матеріалу амортизувати вібрацію, удари та навантаження, що виникають під час руху ґрунту і, отже, такі труби можуть встановлюватися на нестабільному ґрунті.
 • Легкість. Труби Valrom з поліетилену мають низьку питому вагу і, отже, їхнє транспортування та встановлення просте і дуже економічне.
 • Корозія. Поліетилен хімічно інертний за нормальної робочої температури; тому в ньому не утворюється тріщин, корозії, товщина стінок не зменшується при електрохімічній реакції з ґрунтом. Матеріал не стимулює зростання водоростей, бактерій чи грибків.
 • Теплостійкість. При нормальних змінах температури навколишнього повітря поліетилен не псується.
 • Низька температура. Механічні властивості поліетилену дозволяють експлуатувати труби навіть за дуже низьких температур (приблизно до -60°C).
 • Стійкість до ультрафіолетових променів. Щоб уникнути псування поліетилену (старіння) при впливі ультрафіолетових променів (сонячне світло) в матеріал додається кам'яне вугілля, що підходить стабілізатор, що дозволяє зберігати труби навіть на відкритому повітрі протягом тривалого часу.
 • Теплова та електрична провідність. Поліетилен має дуже низьку теплопровідність та погано проводить електричний струм.
 • Нетоксичність. Поліетиленові труби Valrom є абсолютно нетоксичним матеріалом і, отже, придатним для перекачування питної або водопровідної води; матеріал відповідає гігієнічно-санітарним вимогам Міністерства охорони здоров'я (Розпорядження № 102 від 02.12.1978).
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід